کسب درآمد
درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
تبلیغات متنی
گالری عکس
کاهش وزن
خرید بلبط هواپیما

زندگینامه Adolf Merckle

زندگینامه Adolf Merckle

زندگینامه مرد موفق آلمان Adolf Merckle

 
سرمایه‌گذاری در كشور آلمان ویژگی‌های خاص خود را دارد .
 
علاوه بر سرمایه‌گذاری در انواع بخش‌های صنعتی ، سرمایه‌گذ اری در بخش پزشكی ، خصوصا داور نیز به وفور مشاهده می‌‌گردد .
 
این امر بدان دلیل است كه در اكثر كشورهای جهان ، قیمت دارو به مراتب بالا است و تولید و فروش آن به عنوان یك امر تجاری‌ می‌تواند بستر مناسبی برای جذب سرمایه‌های كلان پراكنده باشد .
یكی از بزرگترین شركت‌های داروسازی آلمان كه شهرت جهانی یافته است شركت « Phonix » می‌باشد .
 
داروهای این شركت در تمام داروخانه‌ها و موسسات و مراكز پزشكی اروپا یافت می‌شود و با توجه به این فعالیت گسترده توانسته است رتبه دوم تولید و توزیع دارو در این قاره را از آن خود نماید .
 
این كمپانی مدعی است كه بازار داروی كشورهای آلمان ، ایتالیا ، مجارستان ، چك و اسلواكی ، دانمارك ، سوئد و فنلاند را كاملا در اختیار دارد و براساس آمار منتشره در بیشاز 19 كشور جهان بالغ بر 122 مركز توزیع مستیقم دارد .
 
 
بر طبق همین آمار در جولای 2004 رقم فروش این كمپانی 3/5 میلیارد دلار بوده كه نسبت به سال گذشته 2/0 میلیارد لار افزایش داشته است .
 
زندگینامه Adolf Merckle
 
اما اسكان هدایت این امپراطوری داروسازی در دستان كیست ؟
دكتر « Adolf Merckle » متولد سال 1935 در شهر « Dresden » آلمان اداره این كمپانی عظیم را بر عهده دارد . او كه اشتغال در این رشته را از اجداد خود به ارث برده است . هم‌اكنون با سرمایه‌ای معادل 9/6 میلیارد دلار این افتخار خانوادگی را به اوج خود رسانده است .
 
او كه تحصیلاتش را در زمینه حقوق به اتمام رسانده بود ، تصمیم گرفت تا همانند اجدادش وارد تجارت داروگردد و از استعداد و هنر ذاتی‌اش در این عرصه بهره فراوان جوید .
 
از همین رو به همت ارثیه كلانی كه از پدرش برجای مانده بود شروع به سرمایه گذاری در بخش‌های گونا گون صنعتی خصوصا صنعت داروسازی نمود .
او در ابتدا اداره كمپا نی دارویی « Phonix » را خریداری نمود تا به امروز كه 57 درصد از سهام این كمپانی را در اختیار گرفته است .
 
از سویی دیگر با آغاز میدریت كمپانی بزرگ داروسازی «Merckle Group »توانست نام خود را در لیست بزگترین‌های این حرفه جای دهد و ثروت و شهرت كلانی را از آن خود نماید . این شركت بزرگ بیش از 125 سال است كه در آلمان به تولید دارو می‌پردازد و نام «Merckle » مواد اولیه خود را از كشورهای هند و چین و بخشی از تجهیزات خود را از ایالات متحده خریداری می‌نماید .
 
البته « Adolf Merckle » نیز همانند دیگر سرمایه‌داران جهان ، سرمایه خود را منحصر به یك صنعت خاص نمی‌كند ، از این رو در بخش‌های مختلف صنعتی خصوصا سیمان و شكر نام او و روند سرمایه‌گذاری ‌های او به مراتب مشاهده می‌شود .
 
مطلب آخر اینكه او هم اكنون در كشور آلمان به همراه همسر و چهار فرزندش زندگی می‌كند و به آینده‌ای چشم دوخته است كه فرزندانش همچون خود سكان هدایت این كشتی‌های غول پیكر را در دست گیرند .
 
مجردها کليک کنيد
دانلود اخرین نسخه تلگرام
دانلود اخرین نسخه اینستاگرام

ادامه مطالب امروز

Xبستن تبليغ
Xبستن تبليغ