مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

سرگرمی جالب “تمرین مردن” در ژاپن (+عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 3 نوامبر 2016
سرگرمی جالب “تمرین مردن” در ژاپن (+عکس)

سرگرمی عجیب “تمرین مردن” در ژاپن

 

در ژاپن برای این که دارای یک مراسم خاکسپاری جالب و دیدنی باشند و خاکسپاری خود را از نزدیک ببینند با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها سرگرمی عجیب و محبوب ژاپنی ها  ،  “تمرین مردن” که در ژاپنی به آن ” Shukatsu Festa” می گویند سرگرمی عجیبی است که چندسالی می شود در میان ژاپنی ها محبوب شده است.

 

به گزارش تالاب : در این مراسم هر فردی که مایل باشد می تواند مرگ را یک بار تجربه کند و مراسم ترحیمش را ببیند. این مراسم در حالی انجام می شود که بسیاری از ژاپنی ها فکر می کردند آماده شدن برای مرگ بدبیاری به همراه خواهد داشت. اما جوانان امروزی ژاپن خوابیدن در یک تابوت پر از گل را به این خرافات ترجیح داده اند.

سرگرمی جالب “تمرین مردن” در ژاپن (+عکس)

سرگرمی جالب “تمرین مردن” در ژاپن

 

برای انجام این مراسم ترحیم سمبلیک مراکز مختلفی تاسیس شده اند و با قیمت کمی مرگ را جلوی چشمان شما می آورند. در هنگام انجام مراسم گزینه های مختلف قابل انتخاب است برای مثال شما می توانید درخواست کنید که ملافه سفیدی هم روی شما بکشند.

 

این سرگرمی به قدری محبوب شده است که در سال 2014 تا به حال بیش از 5000 نفر آن را انجام داده اند. 50 شرکت در حال حاضر برای جذب مشتری رقابت می کنند. آن ها همچنین مراسم های دفن و ترحیم اصلی را نیز به عهده می گیرند.

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو