مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

فکر میکنید آرزوی پیرترین مرد دنیا چیست ؟ (+عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 5 سپتامبر 2016
فکر میکنید آرزوی پیرترین مرد دنیا چیست ؟ (+عکس)

تنها آرزوی این پیرمرد 145 ساله فقط مرگ است.

 
به گزارش تالاب بر اساس مدارک موجود در سازمان ثبت احوال کشور اندونزی، Mbah Gotho در سال ۱۸۷۰ میلادی متولد شده و در حال حاضر ۱۴۵ سال سن دارد.
 
او ۱۰ خواهر و برادر و ۴ همسر خود را از دست داده. آخرین همسر این پیرمرد، در سال ۱۹۸۸ میلادی درگذشته و همه فرزندانش نیز فوت کرده اند. از آن زمان تاکنون وی به همراه نوه ها، نتیجه ها و نبیره های خود زندگی می کند.

فکر میکنید آرزوی پیرترین مرد دنیا چیست ؟ (+عکس)

پیرترین مرد دنیا

 

به گزارش تالاب این مرد که در حال حاضر کهن سال ترین انسان روی کره زمین محسوب می شود، در رابطه با طول عمر خود بیان داشته که از این زندگی خسته است و دوست دارد که بمیرد.

 

پیش از وی لقب پیرترین انسان به یک زن فرانسوی به نام Jeanne Calment تعلق داشت که ۱۲۲ سال عمر نموده بود.

 

این شهروند بسیار قدیمی Sragen در Central Java در جدیدترین مصاحبه خود با Liputan 6 گفته که تنها چیزی که می خواهم این است که بمیرم.

 

یکی از نوه های این پیرمرد نیز بیان داشته که پدربزرگش از زمانی که ۱۲۲ ساله بوده خود را برای مرگ آماده نموده، اما گویا این آرزوی او قرار نیست هرگز محقق گردد. او همچنین گفته که آنها در سال ۱۹۹۲ میلادی، یعنی ۲۴ سال پیش به خواسته خود پیرمرد برایش قبر نیز خریداری نموده اند.

فکر میکنید آرزوی پیرترین مرد دنیا چیست ؟ (+عکس)

بد نیست اشاره کنیم که سازمان ثبت احوال اندونزی نیز تاریخ تولد Mbah Gotho که ۳۱ دسامبر سال ۱۸۷۰ میلادی است را تائید نموده. با این تفاسیر، او پیرترین فردی در دنیا محسوب می گردد که شناسنامه و تاریخ تولد وی توسط مقامات رسمی تایید گشته.

 

شاید شنیده باشید که قبلا لقب پیرترین انسان به James Olofintuyi با ۱۷۱ سال سن از نیجریه و Dhaqabo Ebba با ۱۶۳ سال سن از اتیوپی تعلق داشته که تاریخ تولد آنها هرگز مورد تایید دولت و مقامات رسمی قرار نگرفت.

 

به گزارش تالاب نوه های این پیرمرد در مورد شیوه زندگی وی می گویند که به دلیل کم سو شدن چشمانش، او این روزها فقط به رادیو گوش می کند. در سه ماه اخیر نیز ضعیف تر از همیشه شده و خودش توان غذا خوردن یا حمام رفتن را ندارد.

 

وقتی از Mbah Gotho در مورد راز طول عمرش سوال شد، وی در پاسخ گفت: «تنها دستورالعمل این امر صبوری است».

 
 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو