مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

رستورانی جالب با گارسن های ربات (+عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 11 می 2015
رستورانی جالب با گارسن های ربات (+عکس)

این هم ایده جالبی است برای جذب مشتریان در رستوران ها با استفاده از ربات های گارسن…

 

به گزارش تالاب : کارکنان مکانیکی این رستوران به مشتریان خوش آمد گفته و همانند سایر رستوران ها، منوی رستوران را در اختیار مشتریان قرار داده سپس غذاهایی از انواع گوشت تا سبزیجات را سرو می کنند.

 

“سانگ یوآنگ”، مدیر رستوران روباتی، در رابطه با ایده تاسیس چنین رستورانی می گوید: “من این رستوران را به خاطر دخترم تاسیس کردم زیرا دخترم به انجام کارهایی مانند آشپزی یا پذیرایی از مهمانان تمایلی نداشت به همین دلیل من به فکر تاسیس چنین رستورانی افتادم.”

 

دو روبات نزدیک درب ورودی ایستاده و به مشتریان خوش آمد می گویند و چهار روبات کوتاه قد نیز وظیفه ای مانند گارسون ها داشته و غذاها را برای مشتریان سرو می کنند. در آشپزخانه نیز روبات هایی بزرگ با چشمانی قرمز مشغول طبخ غذا هستند. بنا به گزارش منتشر شده در رسانه های چینی، قیمت هر یک از این روبات ها بیش از 40 هزار یوآن برابر با 6.500 دلار تخمین زده شده است.

 

رستورانی جالب با گارسن های ربات (+عکس)

صاحب این رستوران می گوید: “قیمت هر یک از این روبات ها با حقوق سالانه یک نیروی انسان برابری می کند. روبات های گارسون قادر به درک 40 جمله روزانه هستند. آنها مریض نمی شوند و به تعطیلات نیز نیازی ندارند و با شارژ می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.”

افزایش هزینه ها و همینطور حقوق نیروی کار در چین، کارفرمایان را به استفاده از روبات ها تشویق کرده تا جایی که چین در سال گذشته نسبت به ژاپن و در استفاده از روبات ها در مصارف صنعتی پیشی گرفته است.

 

رستورانی جالب با گارسن های ربات (+عکس)

این موضوع در حالی مطرح می شود که ژاپنی ها به مردمی روبات دوست مشهور شده اند که در بسیاری از خانه ها یا اداره ها از حضور روبات ها استفاده می کنند.

 

“یانگ لومی”، یکی از مشتریان این رستوران و مادر سه فرزند چینی معتقد است :”غذاهایی که در این رستوران سرو می شوند همانند سایر رستوران ها هستند اما با این تفاوت که توسط روبات ها سرو می شوند و برای کودکان و حتی بزرگسالان جذاب هستند.”

 

“یوان یان”، یکی دیگر از مشتریان این رستوران می گوید: “من تاکنون یک روبات پیش خدمت ندیده بودم به راستی متعجب شدم.”

 

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو