مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

مردی که با 5000 تفنگ زندگی می کند (عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 6 دسامبر 2015
مردی که با 5000 تفنگ زندگی می کند (عکس)

مرد آمریکایی که بیش از 5000 تفنگ در خانه خود نگهداری می کرد دستگیر شد. منابع آمریکایی از کشف ۵ هزار اسلحه در یک منزل مسکونی در ایالت کارولینای آمریکا خبر دادند.

 

این منزل مسکونی حدود شش هفته پیش کشف شده و از آن زمان تاکنون پلیس آمریکا درحال شمارش تفنگهایی است که اتاق ها و پارکینگ این خانه را پر کرده بود.

 

مردی که با 5000 تفنگ زندگی می کند (عکس)

 

به نوشته رویترز، پلیس ایالت کارولینای آمریکا در یک منزل مسکونی، ۵ هزار قبضه تفنگ کشف کرد. بر این اساس همه اتاقها و پارکینگ این منزل مسکونی پر از انواع سلاح بود.

 

صاحب این خانه که پیرمردی به نام «برینت نیکولسون» است، در 21 اکتوبر در ایالت کارولینا به دلیل عبور از چراغ قرمز و کشف 29 قبضه سلاح و حدود 200 قرص روان گردان در خودرواش، بازداشت شده بود.

 

مردی که با 5000 تفنگ زندگی می کند (عکس)

 

پس از ارجاع این شخص به دادگاه، پلیس به جستجوی منزل وی در کارولینای جنوبی اقدام کرد و صدها اسلحه یافت که اغلب آنها مسروقه هستند.

 

این خبر در حالی منتشر شد که چهارشنبه شب، حمله مسلحانه دو فرد مسلح در یک مرکز اجتماعی در سان برناردینو منجر به کشته شدن ۱۴ نفر و زخمی شدن ۱۷ نفر دیگر شد.

 

مردی که با 5000 تفنگ زندگی می کند (عکس)

 

در حالی که موضوع کنترل سلاح در آمریکا یکی از مهمترین موارد مورد بحث جامعه بوده و حتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نیز در این رابطه صحبت می کنند، با این وجود همچنان سلاح گرم در این کشور به راحتی در دسترس است و هر روزه گزارش های متعددی درباره وقوع تیراندازی و کشته و زخمی شدن افراد مختلف در نتیجه این تیراندازی ها منتشر می شود.

 

مردی که با 5000 تفنگ زندگی می کند (عکس)

 

کشف این تعداد سلاح در یک منزل مسکونی، حتی در آمریکا که شهروندانش به سادگی به سلاح دسترسی دارند، یک امر بی سابقه است.

 

منبع : عصر ایران

 

عکس هایی از اسلحه های دیدنی

آشنایی با بهترین تفنگ های بادی دنیا (+تصاویر)

تفنگ 4 سر برای شکار پرندگان + تصاویر

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو