مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !!
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 23 می 2015
زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

زندگی جالب این دو خواهر دوقلوی همسان سوژه تمامی رسانه ها شدن.

 

دو خواهر دوقلوی همسان فلورنس دیویس و گلنیس توماس که بیش از 100 سال هرگز از هم جدا نشدند، پیرترین دوقلوهای همسان دنیا هستند.

 

به گزارش تالاب این دو مادر مادر مادربزرگ می توانند آلبوم عکس هایی از خاطرات 103 ساله شان را با هم مروز کنند. آنها در سال1912 در خانواده ای مذهبی به دنیا آمدند ، درست همان سالی که کشتی تایتانیک غرق شد.

 

 این دوخواهر همچنین در طول دو جنگ جهانی نیز زندگی کردند و شاهد تغییرات وسیعی در پیشرفت تکنولوژی و حمل و نقل بودند. ولی در طول عمر خود هرگز دهکده معدنی ابرتریدور را ترک نکردند. خانواده شان معتقدند آنها پیرترین دوقلوهای همسان دنیا هستند و زندگی آرام و خوب آنها را در این سن تحسین می کنند.

 

این دوقلوها در 22 نوامبر 1911 در جنوب ولز به دنیا آمدند. داستان جالب زندگی مسن ترین خواهران دوقلوی همسان.

 

 دختر گلنیس به نام گوندا استیسی 65 ساله می گوید:”آنها زندگی ساده ای دارند. نه مادرم و نه خاله فلورنس رانندگی بلد نیستند. آنها هرگز به خارج سفر نکردند ولی همیشه با هم خوشبخت و شادند.”

 

خانم استیسی با یادآوری خاطراتی که از زبان مادرش به نام روزهای خوب قدیم یاد می شود گفت:”پدربزرگم معدنچی بود و دستان هنرمندی داشت. او برای دخترها اسباب بازی درست می کرد و مادرشان لباس برای آنها می دوخت. کل زندگی اجتماعی این خانواده به حول کلیسا و دهکده شان جریان داشت. درآن روزها همه در محل زندگی خودشان می ماندند چرا که سفر به نقاط دیگر بسیار سخت بود.”

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

فلورنس (راست) و گلنیس در سن هفت سالگی  – داستان جالب زندگی مسن ترین خواهران دوقلوی همسان

 

به گزارش تالاب :  در سال 1932 گلنیس اولین نفری بود که خانه را ترک کرد و با یک معدنچی به نام ویلیام اسکریونس ازدواج کرد و وی در 67 سالگی فوت کرد. آنها پس از آنکه متوجه شدند بچه دار نمی شوند، گوندا را به فرزندی پذیرفتند.

 

گلنیس اکنون مادربزرگ سه نوه، نه نتیجه و یک نبیره است. او همچنین در سال 1972 در سن 60 سالگی دوباره ازدواج کرد.

 

 زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

گلنیس(چپ) و فلورنس در 21 سالگی –  داستان جالب زندگی مسن ترین خواهران دوقلوی همسان

 

 فلورنس دوسال دیگر در خانه پدری باقی ماند تا آنکه با مردی به نام جان دیویس ازدواج کرد و وی در سن 48 سالگی فوت کرد. فلورانس صاحب سه فرزند، نه نتیجه و 12 نبیره است و هرگز دوباره ازدواج نکرد.

 

گوندا درباره زندگی آنها این طور توضیح می دهد:”مادر و خاله ام همیشه بسیار فعال و مستقل بودند. آنها حتی در دهه 90 سالگی زندگی شان نیز با هم سوار اتوبوس می شده و به خرید می رفتند و عاشق خوش پوشی بوده و اغلب لباس های شبیه به هم خریداری می کردند.”

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)
 

والدین آنها جان و مارگارت

 

 آنها هرگز اجازه ندادند رفت و آمد بین بچه های دو خانواده کم شود و به گزارش تالاب اغلب مهمان خانه های یکدیگر هستند و همگی خود را متعلق به یک خانواده واحد می دانند.

 

این دوقلوها در حال حاضر دچار زوال عقل شده اند و در یک مرکز مراقبت از سالمندان که تنها 5 دقیقه فاصله تا خانه گوندا است نگهداری می شوند. از لحاظ فیزیکی سالم هستند ولی از لحاظ ذهنی حتی خانواده شان را به یاد ندارند ولی هنوز سراغ همدیگر را می گیرند و ارتباط آنها همیشگی است.

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

 گلنیس در مراسم ازدواجش در 20 سالگی

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

 فلورنس در 25 سالگی با کودکش یورورت

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

 دوقلوها در 7 سالگی

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

 این دوقلوها در سن 68 سالگی

 

زندگی جالب این دوقلوی همسان 103 ساله (+عکس)

 

فلورنس و گلنیس در تولد 70 سالگی شان

 

 

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو