مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

شیوع سرطان سینه در زنان

مجموعه : بهداشت بانوان
تاریخ انتشار : 14 نوامبر 2016
شیوع سرطان سینه در زنان

علت شیوع سرطان سینه در زنان

 

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: شیوع سرطان سینه در زنانی که شیر نمی‌دهند بیشتر است و شیر دادن یک عامل پیشگیری از سرطان سینه به حساب می‌آید.

 

عبدالجلیل کلانتر هرمزی اظهار داشت: یکی از عوامل پیشگیری از سرطان سینه در زنان شیر دادن به نوزاد است زیرا طبق تحقیقات و کتب مرجع علم پزشکی شیوع این سرطان در زنانی که شیر نمی‌دهند بیشتر است.

وی گفت: ‌از دیگر عواملی که در شیوع سرطان سینه در زنان در تحقیقات علم پزشکی مستند شده است بحث ژنتیک و عوامل ارثی است که در این نوع سرطان در بین قشر زنان مطرح است.

 

کلانتر هرمزی با بیان اینکه آنچه بسیار مهم است مراجعه به موقع زنان برای شناسایی سرطان سینه برای درمان به موقع است، افزود: خوشبختانه شناسایی به موقع سرطان سینه باعث درمان حتمی می‌شود و بیمار نیز می‌تواند بدون هیچ دغدغه‌ای از عمر طبیعی برخوردار شود.

شیوع سرطان سینه در زنان

زنان باید نحوه معاینات بدنی خود را فرا گیرند

 

رئیس بیمارستان ۱۵ خرداد به علامت شایع سرطان سینه در زنان از جمله توده‌ها و گره‌های غیرطبیعی در سینه زنان اشاره کرد و گفت:

 

زنان باید هر هفته و هر ماه به خصوص برای آگاه سازی از شیوع بیماری سرطان سینه، بدن خود را معاینه کنند تا از وجود هر نوع گره یا توده غیرمعمولی در سینه‌های خود اطلاع یابند؛ شناسایی قطعی و اعلام سرطان سینه فقط با معاینه مکرر پزشک و گرفتن نمونه برداری قابل تشخیص است.

 

شیوع سرطان سینه در زنان

این فوق تخصص جراحی پلاستیک ادامه داد: زنان به هیچ وجه نباید از سرطان سینه هراس داشته باشند زیرا سرطان سینه جزو سرطان‌های قابل درمان محسوب می‌شود ولی باید با معاینات مرتب درمان سریع سرطان سینه به موقع صورت پذیرد تا عملیات درمان توسط کادر پزشکی نیز به سهولت انجام شود.

 

کلانتر‌ هرمزی خاطرنشان کرد: شیر دادن تنها عامل علمی و تحقیقاتی در زمینه پیشگیری از شیوع سرطان سینه در زنان به حساب می‌آید و مجرد و متأهل بودن زنان به هیچ وجه مصداق علمی در این مورد نیست زیرا ممکن است برخی از زنان متأهل باشند ولی شیر ندهند.

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو