کسب درآمد
درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
تبلیغات متنی
گالری عکس
کاهش وزن
خرید بلبط هواپیما

اگر نگران سلامتی تان هستید بخوانید

اگر نگران سلامتی تان هستید بخوانید

اگر نگران سلامتی تان هستید بخوانید

 

حقیقت این است که : هر کسی در زندگی اش این نگرانی را دارد که بیمار شود ، الان یا در آینده ؛ هر چه سن تان افزایش می یابد، بیشتر احتمال دارد که به دردهای مختلف و بیماری مبتلا شوید.

 

آسیب پذیر تر می شوید اگر: نزدیکترین افراد خانواده یا دوستان تان به بیماری سخت و دشواری مبتلا شده اند. یک بیماری ارثی در خانواده تان دارید که همواره نگران درگیر شدن با آن بیماری هستید.

 

باید چکار کنید: قبل از هر کاری یک چکاپ کلی بدهید تا از سلامتی تان مطمئن شوید. و بعد اگر دچار علائمی از بیماری هستید که نگرانش هستید به یک پزشک مراجعه کنید. سپس روی موضوعات مثبت تمرکز کنید ، مثل ورزش کردن ، تغییر عادات زندگی ، مثل تغییر رژیم غذایی و خواب کافی و مناسب.

 

زمانی نگرانی تان برطرف می شود که: پزشک تان شما را مطمئن کند که علائمی که در خود می بینید از بیماری سختی حکایت ندارند ، پس ترس را کنار بگذارید ، شاید از سندرم بیماری رنج می برید ( کسی که از بیمار شدن وحشت دارد). دراین موارد ، بیماری تان جسمی نیست باید به یک روانشناس مراجعه کنید تا شما را از آن نشانه ها نجات دهد.

 

نگرانی برای سلامتی و بیماری هیچ منفعتی ندارد؛ اگر می ترسید بیمار شوید ، اگر می ترسید که سلامتی تان به خطر بیفتد ازهمین حالا شروع کنید ، عادت های بد زندگی و رژیم غذایی نامناسب خود را کنار بگذارید و تحرک تان را بیشتر کنید.

 

مجردها کليک کنيد
دانلود اخرین نسخه تلگرام
دانلود اخرین نسخه اینستاگرام

ادامه مطالب امروز

Xبستن تبليغ
Xبستن تبليغ