مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !!
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

بیل گیتس کتاب داوینچی را 30 میلیون خرید + عکس

مجموعه : اخبار فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار : 17 جولای 2015
بیل گیتس کتاب داوینچی را 30 میلیون خرید + عکس

از بیل گیتس با عنوان یک خواننده‌ی مشتاق یاد می‌شود که کتابخانه شخصیش در خانه مملو از کتاب‌های کمیاب است که توسط یک فروشنده‌ی کتاب حرفه‌ای کتاب گلچین شده است. حالا او یکی از نسخه‌های خطی نوشته شده توسط لئوناردو دا وینچی را که پیش از این به قیمت ۳۰ میلیون دلار خریده بود برای بازدید عموم به موزه‌های منتخب داده است.

 

در سال ۱۹۹۴، بیل گیتس Codex Leicester لئوناردو دا وینچی را خریداری کرد. نسخه‌ای که به قرن ۱۶ میلادی تعلق دارد. او در حراجی مورد نظر برای خرید این نسخه‌ی خطی ۳۰/۸ میلیون دلار پرداخت کرد. مبلغی که این کتاب را تبدیل به گران‌ترین کتابی کرده است که تابحال بفروش رسیده است.

 

بیل گیتس تابستان امسال این کتاب را به موزه‌های منتخب قرض داده است. در حال حاضر این نسخه برای بازدید در Minneapolis Institute of Arts ‌قرار دارد و در ۳۰ آگوست به موزه کارولینای شمالی آمریکا خواهد رفت.

 

بیل گیتس کتاب داوینچی را 30 میلیون خرید + عکس

کتاب داوینچی

 

این کتاب بین سال‌های ۱۵۰۶ تا ۱۵۱۰ نوشته شده و ۷۲ صفحه دارد که دارای طرح‌ها، نمودارها و ایده‌های اولیه است که نیم نگاهی به ذهن دا وینچی را برای ما مهیا می سازد.

 

این نسخه خطی یکی از ۳۰ نسخه‌‌ی علمی است که کارشناسان معتقدند به دست دا وینچی نوشته شده است؛ ولی بسیاری این نسخه را مهم‌ترین نسخه به جا مانده از داوینچی می‌دانند.

 

بیل گیتس کتاب داوینچی را 30 میلیون خرید + عکس

خرید کتاب داوینچی توسط بیل گیتس

 

متن Codex Leicester به سبک مخصوص دا وینچی نوشته شده؛ یعنی به نظر می‌رسد که لغات باید از سمت راست به چپ خواند شوند. کلمه‌ها به زبان ایتالیایی قدیم نوشته شده‌اند که در نمایشگرهای لمسی که در موزه‌ها وجود دارد ترجمه آن‌ها آمده است.

 

متن این کتاب در مرحله اول بیشتر به تفکرات دا وینچی در مورد آب – جزر و مد، جریان‌های پیچشی و سدها- و ارتباط بین ماه، زمین و خورشید اختصاص دارد.

 

الکس بورتولت- مسئول نمایش این سند معتقد است:

 

این یک سند ساده نیست که فرایندهای فکری دا وینچی را ثبت کرده باشد. در واقع سندی مملو از اطلاعات است که در آن دا وینچی ایده‌های خود را توسعه داده است.

 

طبق گزارش‌ها، بیل گیتس از بازدیدکنندگان این اثر تاریخی خواسته است تا درست مثل بازرسی‌ها که در فرودگاه‌ها انجام می‌شود، بازرسی شوند. او تصمیم دارد تا سالی یکبار این اثر را برای بازدید عمومی به نمایش بگذارد.

 

بیل گیتس کتاب داوینچی را 30 میلیون خرید + عکس

خرید کتاب داوینچی توسط بیل گیتس

بیل گیتس کتاب داوینچی را 30 میلیون خرید + عکس

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو