مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

نمایش متفاوت “اتللو” شکسپیر + تصاویر

مجموعه : اخبار فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار : 16 ژوئن 2015
نمایش متفاوت “اتللو” شکسپیر + تصاویر

“اتللو” که یکی از آثار ادبی از شکسپیر است به تازگی در قالبی متفاوت به نمایش در آمده است.

 

کمپانی رویال شکسپیر انگلستان در جدیدترین تولید نمایشی خود، «اتللو» اثر ویلیام شکسپیر را با نگاه و اجرایی مدرن روی صحنه برد.

 

به گزارش تالاب، این اولین اجرای نمایش «اتللو» در کمپانی رویال شکسپیر با کارگردانی اقبال خان است.

 

نمایش متفاوت "اتللو" شکسپیر + تصاویر

 

در این اثر نمایشی هوگ کوآرشی بازیگر شناخته شده تئاتر، بعد از نزدیک به ۲۰ سال بار دیگر با اثری تولید شده از کمپانی رویال شکسپیر روی صحنه رفت.

 

نمایش متفاوت "اتللو" شکسپیر + تصاویر

 

کوآرشی در اجرای «اتللو» در نقش اصلی به ایفای نقش می‌پردازد. لوسیان ساماتی که این روزها در مجموعه تلویزیونی «بازی تاج و تخت» ایفای نقش می‌کند، در نمایش «اتللو» در نقش یاگو روی صحنه رفت.

 

نمایش متفاوت "اتللو" شکسپیر + تصاویر

 

نمایش «اتللو» اثر شکسپیر داستان جنگجویی شجاع، عاشق خانواده و مدافع شهر ونیز است که بیشتر اوقات در نبرد و خارج از شهر و خانه خود به سر می‌برد.

 

نمایش متفاوت "اتللو" شکسپیر + تصاویر

 

مردان که به خاطر پیروزی‌های اتللو بر دشمنان به او حسادت می‌کنند، با دسیسه چینی قصد آسیب زدن به او را دارند.

 

نمایش متفاوت "اتللو" شکسپیر + تصاویر

 

این نمایش تا ۲۸ ماه آگوست (شهریورماه) در لندن روی صحنه خواهد بود.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو