مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

تهدید شفاف کره جنوبی برای کره شمالی (+عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 8 اکتبر 2016
تهدید شفاف کره جنوبی برای کره شمالی (+عکس)

وزیر دفاع کره جنوبی: رهبر کره شمالی را می کشیم

 

وزیر دفاع کره جنوبی تهدید کرده است در صورتی که همسایه متخاصم شمالی در صدد حمله هسته ای به این کشور باشد طرح حمله “پیشدستانه” برای از میان برداشتن رهبران ارشد و اهداف حساس در کره شمالی پیش از حمله هسته ای کره شمالی، از سوی نیروی های ویژه کره جنوبی به مورد اجرا در خواهد آمد.

 

 درپی اظهارات این مقام ارشد کره جنوبی شگفتی ناظران بین المللی را در پی داشته است. شبکه خبری سی ان ان آمریکا این اظهارات را شگفت  و ” تعجب آور” خوانده است.

تهدید شفاف کره جنوبی برای کره شمالی (+عکس)

 

وزیر دفاع کره جنوبی همچنین در جلسه پارلمان گفته است دولت سئول برای دفع یک حمله فرضی از سوی همسایه شمالی که ارتشی با 1.2 میلیون نیرو دارد، نیاز به 500 هزار نیروی نظامی دارد.

به گزارش تالاب: به نقل از روزنامه ” یو اس ای تودی” آمریکا، ” هان مین کو ” وزیر دفاع کره جنوبی این اظهارات را روز چهارشنبه و در جلسه ویژه پارلمان کره جنوبی برای بررسی آزمایش هسته ای اخیر کره شمالی بیان کرده است.

 
 
“هان مین کو” روز چهارشنبه در جلسه پارلمان در پاسخ به سوالی درباره واکنش کره جنوبی در صورت اطلاع و اطمینان از در پیش بودن یک حمله هسته ای از سوی همسایه شمالی گفت:” اگر برای ما روشن شود که دشمن به  منظور حمله به ما از طریق موشک های هسته ای به حرکت درآمده است، “نیروهای ویژه” ما آماده اند پیش از انجام این حمله ، چهره های کلیدی از جمله رهبر کره شمالی و مناطق حساس و مهم این کشور را از بین ببرند.
 
تهدید شفاف کره جنوبی برای کره شمالی (+عکس) 
 
در روزهای گذشته و همزمان با تشدید تنش لفظی بین مقامات کره جنوبی و شمالی بر سر آزمایش هسته ای پنجم کره شمالی ، مقامات کره جنوبی لحن تهدید آمیز اظهارات خود در قبال همسایه متخاصم شمالی را بالا برده اند و همزمان استقرار هواپیماهای بمب افکن هسته ای آمریکا در کره جنوبی و در نزدیکی مرز مشترک بین دو کره ، تنش ها را در این منطقه از جهان افزایش داده است.
 
 
وزیر دفاع کره جنوبی همچنین در جلسه پارلمان گفته است دولت سئول برای دفع یک حمله فرضی از سوی همسایه شمالی که ارتشی با 1.2 میلیون نیرو دارد، نیاز به 500 هزار نیروی نظامی دارد.
 
تهدید شفاف کره جنوبی برای کره شمالی (+عکس)
 
 
برخی از ناظران معتقدند کره جنوبی “نیروهای ویژه” را که به منظور مقابله با تهدیدات احتمالی هسته ای همسایه شمالی ضروری می داند،آماده کرده است اما برخی نیز معتقدند به رغم تاکیدات مکرر مقامات نظامی کره جنوبی بر وجود این نیرو، این نیروی نظامی همچنان از حالت مفهومی به عملیاتی درنیامده است.
 
 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو