مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

سرقت اطلاعات محرمانه یک شرکت صنعتی

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 19 اکتبر 2016
سرقت اطلاعات محرمانه یک شرکت صنعتی

سرقت اطلاعات محرمانه یک شرکت صنعتی

 

یک مهندس که اقدام به سرقت اطلاعات محرمانه یک شرکت صنعتی در شیراز کرده بود، دستگیر شد.

 

حوادث – به گزارش ایسنا: سرهنگ حسینی در تشریح این خبر اظهارداشت: درپی شکایت مدیر یک شرکت معتبر صنعتی در شیراز مبنی سرقت اطلاعات محرمانه‌اش، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه مدیر شرکت در تشریح این موضوع عنوان کرد که مدتی پیش با تصمیم هیئت مدیره در زمینه ارتقاء سیستم‌ها با شرکتی کامپیوتری قراردادی تنظیم و قرار شد که همه سیستم‌ها بجزء سرور اصلی ارتقاء داده شود گفت: مدتی بعد از عقد قرارداد با یک شرکت کامپیوتری، متخصص رایانه آن شرکت با یک هارد وارد دفتر مدیریت شرکت شده و پس از چند دقیقه با هارد دیگری خارج شد، بعد از چند روز پس از آن که حسابدار شرکت صنعتی سیستم را روشن می‌کند متوجه می‌شود که سرور اصلی با مشکل مواجه شده و بارگذاری نمی‌کند.

 

وی افزود: مدیر یک شرکت گفت که سیستم برای تعمیر مجدد به آن شرکت کامپیوتری منتقل شد اما با گذشت چند هفته ضمن تماس با آن شرکت کامپیوتری پاسخ قانع کننده‌ای در رابطه با تعمیر سیستم دریافت نکردم و خواستار بازگرداندن آن شدم و در بررسی‌ها متوجه شدم اطلاعات بازیابی شده هیچ سنخیتی با اطلاعات قبلی موجود در هارد شرکت ندارد.

سرقت اطلاعات محرمانه یک شرکت صنعتی

حسینی افزود: کارآگاهان سرنخ‌هایی بدست آوردند و کارشناسان با کسب دستور قضایی مبنی بر ورود به این شرکت کامپیوتری و جمع‌آوری ادله دیجیتال، بلافاصله وارد عمل شدند و از این محل سه عدد هارد و هشت لوح فشرده را کشف و ضبط کردند.

 

رییس پلیس فتای فارس اظهارداشت: مدیر شرکت کامپیوتری با مشاهده مدارک بدست آمده توسط کارآگاهان، به صراحت به جرم خود اعتراف کرد و هدف خود را از این کار سوءاستفاده از اطلاعات این شرکت عنوان کرد.

 

وی از تحویل متهم به مراجع ذی‌صلاح برای سیر مراحل قانونی پرونده خبرداد و گفت: در بررسی‌های به عمل آمده بیشترین قربانیان سرقت‌های اطلاعاتی افرادی هستند که با اعتماد بی جا به راحتی اطلاعات نرم‌افزاری خود را در اختیار دیگران قرار می دهند.

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو