مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

مجسمه سنگی که پس از 5 قرن بیرون کشیده شد (عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 17 سپتامبر 2015
مجسمه سنگی که پس از 5 قرن بیرون کشیده شد (عکس)

این مجسمه سنگی پس از 5 قرن (500 سال ) از آب بیرون کشیده شد.

 

تالاب : این هیولا که در واقع  دماغه یک کشتی دریاییست به شکل یک سگ عبوس یا احتمالا نوعی اژدهای دریایی تخیلی با گوش های شبیه گوش شیر، دندان کروکودیل و بدن پرنده است که انسانی بینوا را در دهان دارد. این مجسمه چوبی متعلق به کشتی جنگی گریبشاندن است که سال 1495 در این منطقه رفت و آمد داشت. طبق گفته های موزه بریتانیا، این سرهای چوبی معمولا با هدف دفع ارواح دریایی، جلوی کشتی نصب می شدند.

مجسمه سنگی که پس از 5 قرن بیرون کشیده شد (عکس)

 

این کشتی که گل سر سبد ناوگان پادشاه دانمارک، پادشاه هانس، محسوب می شد با 100 فوت طول و 150 ملوان، در سال 1495 به سمت شهر کالمیر در جنوب شرقی سوئد می رفت تا شاید بتواند میان کشورهای اسکاندیناوی اتحاد سیاسی برقرار کند. زمانی که پادشاه با قایقی برای بازدید به سمت بندر رانبی در نزدیکی کشتی می رفت، کشتی گرفتار حریق شد و به گفته برخی شاهدان بیشتر شوالیه ها و مسافران بینوا زنده زنده کشته شدند و نهایتا کشتی غرق شد.

 

هم اکنون این مجسمه در موزه بلیکینگ نگهداری می شود. باستان شناسان می گویند کشف این اثر تاریخی می تواند اطلاعات جدیدی را درباره کشتی کریستوف کلمب که با آن به آمریکایی شمالی سفر کرده بود، در اختیارشان قرار دهد.

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو