مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

یارانه چه کسانی قطع می شود؟

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 23 ژانویه 2016
یارانه چه کسانی قطع می شود؟

چیزی تا واریز دور بعدی یارانه ها نمانده است و برای همه این سوال پیش آمده که یارانه چه کسانی قطع می شود؟

 

در حالی به موعد پرداخت یارانه نقدی ۷۶ میلیون ایرانی در اردیبهشت ماه نزدیک می شویم که هنوز از طرف دولت تصمیمی برای حذف دوباره افراد پردرآمد گرفته نشده است. آمارها نشان می دهد دولت در اسفند ۹۳ و فرودین ۹۴ جمعا حدود ۲۵۰ هزار پردرآمد را شناسایی و یارانه نقدی آنها را قطع کرده است. البته سخنگوی دولت اعلام کرده این حذف بر اساس تصمیمی که در بودجه ۹۳ گرفته شده بود انجام شده است

 

طبق قانون بودجه سال ۹۴ نیز دولت مجاز به حذف یارانه پردرامدها است. اما یکی از نگرانی ها این است که با حذف این افراد هزینه های سیاسی برای دولت ایجاد شود. برخی های می گویند امسال سال انتخابات است و دولت برای همین در حذف پردرامدها تعلل میکند.

 

امیر محمدی ،کارشناس اقتصادی می گوید: اینکه یارانه نقدی پردرامدها حذف شود اقدامی درست است اما دو مشکل وجود دارد. اول اینکه مردم پرداخت این یارانه را حق خود می دانند و دوم اینکه دولت برای جبران کسری خود به این یارانه نیاز دارد. وی تصریح کرد: مشخص است که دولت باید یارانه نقدی افراد با درامد بالا را حذف کند اما باید مراقب باشد تا در این روند به اقشار ضعیف جامعه آسیب نرسد.

 

احمد حاتمی یزدی،استاد دانشگاه نیز معتقد است :دولت این ماه اقدام جدی و عملی در حذف یارانه نقدی افراد نخواهد کرد زیرا این اقدام هزینه ای سیاسی و اجتماعی زیادی در پی دارد.

 

وی تصریح کرد: بانک اطلاعاتی جامعی که نشان دهد تمام فعالیت های اقتصادی افراد در آن ثبت شده است وجود ندارد از این رو حذف یارانه افرادی که باصطلاح پردرامد هستند موجب می شود تا این افراد به تجسس در زندگی دیگر افراد بپردازند.

 

یزدی یادآور شد: به نظر می رسد دولت به پرداخت یارانه نقدی ادامه خواهد داد تا زمانیکه ارزش این یارانه خود به خود صفر شود.

 

انتقال فایل ها بدون نیاز با یارانه

کاهش مصرف لبنیات در ایران

ساخت نسل متفاوتی از اندام‌های مصنوعی

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو