مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

زورگیری از نوجوانان در پارک

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 26 جولای 2016
زورگیری از نوجوانان در پارک

آغاز تحقیقات پلیس آگاهی درباره جرایم شنیع دو پسرعمو

 

زورگیری از نوجوانان در پارک

 

تحقیقات پلیس آگاهی در خصوص اقدامات شنیع دو پسرعموی شرور که از نوجوانان در پارک اخاذی می کردند آغاز شد.

 

حوادث – به گزارش مهر، چندی قبل دو نوجوان 15ساله به نام های حمید و میعاد به همراه خانواده هایشان بامراجعه به کلانتری 127 نارمک در شکایت شان مدعی شدند دو پسر عمو به نام های محمد و محسن وسایل آنها را به زور سرقت کردند.

 

در ادامه حمید یکی از شاکیان به ماموران گفت: چندی قبل به همراه دوستم در پارک فدک نشسته بودیم که این دو پسر شرور به زور تمامی وسایل شخصی مان را سرقت کردند و چندی قبل در تماسی مدعی شدند برای دریافت اموال مان با آنها قرار بگذاریم. وقتی سر قرار حاضر شدیم آنها به بهانه پس دادن اموال ما را به منزل قدیمی پدری شان در تهرانپارس بردند و پس از آن چند بار دیگر نیز ما را مورد اخاذی قرار دادند.

 

میعاد نیز که به همراه خانواده اش در کلانتری حاضر شده بود به ماموران گفت: این دو پسر عمو این عمل را چند بار به همراه دوستان شان تکرار کردند.

 

در ادامه باتوجه به حساسیت موضوع واحدهای تخصصی کلانتری رسیدگی به پرونده را در دستور کار قرار دادند و با راهنمایی شاکیان و زیر نظر گرفتن محل های تردد این دو پسر عمو موفق شدند آنها را در پارک شناسایی کنند.

 

در حالی که ماموران برای دستگیری این دو متهم وارد عمل شده بودند محمد.ی، با دستور حمله به ماموران قصد متواری شدن را داشت که با برخورد قاطع پلیس زمین گیر شد.  همچنین دقایقی بعد نیز پسر عمومی این متهم شناسایی و دستگیر شد.

 

سرهنگ علی احمد نادری سرکلانتر چهارم پایتخت با اعلام این خبر به مهر گفت:  دو متهم دستگیر شده برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو