مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

مرد دستفروشی که اقدام به قتل در یک چلوکبابی کرد

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 17 مارس 2016
مرد دستفروشی که اقدام به قتل در یک چلوکبابی کرد

وقوع یک فقره قتل در یک مغازه چلوکبابی واقع در خیابان شوش شرقی خیابان رهکویی در ساعت 22:45، 30 دی‌ماه پارسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110، به کلانتری 116 مولوی اعلام شد و به دنبال آن مأموران کلانتری در محل حاضر شدند که در بررسی‌های اولیه آنان مشخص شد فردی به نام «علی- س» 65 ساله در طبقه دوم مغازه‌ای، در حالی که دستانش از پشت بسته شده توسط متهم یا متهمان به قتل رسیده است.

 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور قاضی سپیدنامه، بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت که با حضور کارآگاهان و تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم پلیس آگاهی در محل جنایت، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مغازه مجهز به دوربین‌های مداربسته است که آنان به بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته مغازه پرداخته و با صحنه جنایت روبرو شدند.

 

تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته فردی حدود 35 ساله را در حالی نشان داد که از پشت سر اقدام به گرفتن گردن مقتول کرده و پس از جنایت اقدام به سرقت از مغازه کرده پس از آن نیز با یک ساک‌دستی مشکی از مغازه خارج شده است.

 

با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته و با توجه به وقوع سرقت از محل جنایت، کارآگاهان به بررسی بانک اطلاعات مجرمان سابقه‌دار پرداخته و یکی از مجرمان سابقه‌دار در زمینه سرقت به نام «سعید- ح»37 ساله را شناسایی کردند که از سال 77، هفت بار به اتهام سرقت اماکن دستگیر و روانه زندان شده بود. کاراگاهان در ادامه تحقیقات مخفی‌گاه متهم در منطقه دروازه غار را شناسایی و اطلاع پیدا کردند که «سعید» از مخفی‌گاهش متواری است.

 

تحقیقات برای دستگیری «سعید» در حالی ادامه داشت که برابر تحقیقات صورت گرفته، متهم بلامکان بود که با توجه به احتمال ارتکاب جرایم مختلف بویژه سرقت، مشخصات متهم تحت تعقیب اداره دهم در اختیار کلیه پایگاه‌های پلیس آگاهی قرار گرفت تا در صورت دستگیری متهم، موضوع به اداره دهم اعلام شود.

 

در ادامه تحقیقات پرونده‌ای با موضوع سرقت اماکن در خیابان سئول در هفتم فروردین‌ماه امسال، در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت که در آن مأموران گشت 110 سارقی هنگام خارج‌کردن گاوصندوق از مغازه دستگیر کرده بودند که با انتقال متهم به پایگاه سوم پلیس‌آگاهی، «سعید» توسط کارآگاهان مورد شناسایی و در اختیار اداره دهم قرار گرفت.

 

با آغاز تحقیقات، «سعید» در اظهارات اولیه منکر هرگونه ارتکاتب جنایت شد اما زمانی که فیلم زمان جنایت برای وی نمایش داده شد، به ناچار لب به اعتراف گشود و در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: در حدود سه سال پیش زمانی که در میدان راه‌آهن دستفروشی می‌کردم، با مقتول که در کار تهیه غذا فعالیت داشت آشنا شدم و بعد از مدتی، مغازه‌ای در منطقه دروازه غار اجاره کرد و چون من با او دوست بودم، همچنان برای گرفتن غذا به مغازه‌اش می‌رفتم که بعد از مدتی مقتول به بهانه خرید برنج و گوشت، مبلغ 800 هزار تومان از من قرض گرفت و قرار شد تا پول را 10 روزه پس دهد اما هر بار که درخواست پول را می‌کردم، او زمان دیگری را برای بازپس دادن آن تعیین می‌کرد تا اینکه به علت مشکلات مالی تصمیم گرفتم تا به شهرستان بازگردم.

 

متهم درباره روز جنایت نیز به کارآگاهان گفت: در حالی که مقدار زیادی حشیش مصرف کرده بودم، برای گرفتن پول به مغازه مقتول رفتم و از وی پرسیدم که پولم آماده است و گفتم که می‌خواهم به شهرستان بروم اما مقتول با خنده گفت برو برایت می‌فرستم.

 

متهم با بیان اینکه از مقتول خواستم که مرا اذیت نکند و پولم را بدهد تا بروم، به کاراگاهان گفت: وی با طرح این ادعا که اگر می‌توانی پولت را بگیر قصد دادن پولم را نداشت که در این هنگام ناگهان کنترل خود را از دست دادم و ضربه‌ای با دست به صورتش زدم و پس از آن با پارچه‌ای که در مغازه بود، دستانش را از پشت بسته و به قصد ترساندن، با ساعد گردن مقتول را از پشت سر گرفتم تا فریاد نزند اما بعد از چند دقیقه متوجه شدم که مقتول بیهوش شده و برای آن که فردی جسد را در مغازه پیدا نکند، جنازه را از نردبان بالا برده و در بالکن مغازه رها کردم.

 

سپس به دنبال پول‌های داخل مغازه گشتم اما تنها 100 هزار تومان در مغازه پیدا کردم.

 

متهم به قتل در ادامه اظهاراتش به ماموران گفت: پس ازاین حادثه از تهران خارج شدم و نزدیک به یک ماه در شهرستان بودم اما دوباره به تهران آمدم و زمانی که قصد سرقت گاوصندوق از یک مغازه چلوکبابی را داشتم، توسط مأموران دستگیر شدم.

 

به گزارش تالاب به نقل از ایسنا، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران‌بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهم درباره ارتکاب جنایت با انگیزه سرقت، دستور بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

 

منبع : ایسنا

 

مطالب مرتبط:

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو