مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !!
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

آتش گرفتن یک آسمان خراش در دبی + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 28 فوریه 2015
آتش گرفتن یک آسمان خراش در دبی + تصاویر

 

یک آسمان خراش ۷۹ طبقه به نام “تورچ” در شهر دوبی امارات که یکی از بلندترین ساختمان های مسکونی در جهان است در نخستین ساعات صبح شنبه برای ساعاتی دچار آتش سوزی شد.

 

در زمان حادثه باد شدیدی می وزید که به گسترش آتش سوزی در این برج ۳۳۶ متری در تفرجگاه ساحلی دوبی دامن زد.

 

علت آتش سوزی روشن نیست اما گزارشی از مرگ یا جراحات وجود ندارد.

 

آر جی مورلوک ساکن آمریکایی این ساختمان به آسوشیتدپرس گفت: “خیلی شگفت زده شدم که آنها آتش را زود مهار کردند. به نظر می رسید که به سرعت بالا خواهد رفت.”

 

در تصاویر ویدئویی منتشر شده در شبکه های اجتماعی شیشه مذاب و مصالح ساختمانی درحال سقوط دیده می شد.

 

شاهدان عینی گفتند که در جریان حادثه صدها نفر از ساختمان تخلیه شدند.

 

گزارش رسانه های محلی حاکی بود که آتش سوزی ظاهرا جایی در طبقه ۵۰ ام ساختمان شروع شد و چند دستگاه آتشنشانی و آمبولانس فورا در صحنه حاضر شدند.

 

یک شاهد عینی گفت که نیروهای امدادی به سرعت به محل رسیدند و تصور می شود که کسی آسیب ندیده است چون همه ساکنان به سرعت تخلیه شده اند.

 

یک شاهد عینی دیگر در نزدیکی محل حادثه، گفت که آتش سوزی از ساعت یک بامداد به وقت محلی شروع شد اما اکنون مهار شده است. او گفت که باد باعث جدا شدن قطعات کمپازیت شعله ور از ساختمان و پرتاب آنها به سوی ساختمان های مجاور شد و باعث تخلیه این ساختمان ها هم شد.

 

او گفت که ماموران آتش نشانی فورا به محل حادثه رسیدند و به تخلیه ساختمان کمک کردند.

 

رسانه محلی گلفنیوز Gulfnews.com در زمان حادثه به نقل از یک شاهد عینی گزارش داد که مثل این است که “تایتانیک درحال غرق شدن باشد.”

 

سیریل سکرتف که در برج مجاور پرینسس زندگی می کند به بی بی سی گفت که به ساکنان ساختمان محل سکونت او هم دستور تخلیه داده شده بود اما بعدا به آنها اجازه داده شد برگردند.

 

او در مورد آتش سوزی برج تورچ گفت:‌ “اول شاهد سوختن چهار طبقه بودم، بعد ۲۰ طبقه و بعد ۶۰ طبقه. باد تندی می وزید که کمکی نمی کرد. خیلی ترسیده بودیم و نگران بودیم باد آتش را پخش کند.”

 

برج تورچ در سال ۲۰۱۱ افتتاح شده بود.

 

در سال ۲۰۱۲ هم برج ۳۴ طبقه ای تمویل در دوبی آتش گرفته بود.

 

در آن حادثه کسی مجروح نشد اما صدها ساکن ساختمان به دلیل آتش سوزی بی سرپناه ماندند. پلیس علت آن آتش سوزی را آتش سیگار عنوان کرد.

 

آتش گرفتن یک آسمان خراش در دبی + تصاویر

سوختن آسمان خراش

آتش گرفتن یک آسمان خراش در دبی + تصاویر

سوختن آسمان خراش در دبی

آتش گرفتن یک آسمان خراش در دبی + تصاویر

آتش سوزی در دبی

آتش گرفتن یک آسمان خراش در دبی + تصاویر

آتش گرفتن آسمان خراش

آتش گرفتن یک آسمان خراش در دبی + تصاویر

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو