مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

فیلمبرداری از حمام زنانه توسط پسر 20 ساله + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 20 مارس 2015
فیلمبرداری از حمام زنانه توسط پسر 20 ساله + عکس

فیلمبرداری از حمام زنانه

 
فیلم برداری از حمام زنانه توسط پسر 20 ساله … به دنبال شکایتی از طرف والدین یک دختر تحقیقاتی مبنی بر پیغام های مشکوک که روی رایانه اش  می آمد شروع شد که این  تحقیقات به یک تعمیرکار رایانه بنام تریور هارول ختم شد.
 
در بازجویی ها و تحقیقات اولیه از این متهم پلیس از زبان تریور شنید که او برنامه خاصی بر روی لپ تاپ مشتریان خود که اغلب دختر و زن بودند نصب میکرده که  بازرسی دوربین لب تاپ آنها را را راه دور به دست میگرفت.
 
به گزارش تالاب اندرو گودیش سخنگوی پلیس در فولرتون در این مورد می گوید: به وسیله این برنامه جاسوسی می مدیریت وب کم بالای صفحه اسکرین لپ‎تاپ را میتوان در دست گرفت و به هکر این اجازه را می‌دهد تا بتواند تصویر های را از وب کم ببیند.
 
فیلمبرداری از حمام زنانه توسط پسر 20 ساله + عکس

فیلم برداری از حمام زنانه توسط پسر 20 ساله

 
بر اساس همین تحقیقات و به گفته متهم :  اغلب قربانیان زنان و دخترهای بودند که از لپ‎تاپ اپل استفاده میکردند. این برنامه طوری عمل میکند که بر روی صفجه لب تاپ پیغامی به این مزمون که بزرودی سنسور رایانه فیکس و رفع عیب میشود و همچنین به کاربر پیشنهاد میکند که لپ‎تاپ خود را در جای مرطوب مانند حمام و دستشویی قرار دهد تا سنسور زودتر پاک شده و رفع عیب شود.
 
به همین علت قربانیان به پیام گوش داده و غالبا لپ تاپ خود را در دستشویی و یا حمام قرار می دادند و اطلاع نداشتند که وب کم در حال کار بوده و هکر در حال گرفتن عکس و گرفتن کپچر از آنها است.
 

بعضی از قربانیان هوس رفتن به حمام کرده و در همین موقع متهم از آن ها کپچر می کرده است. البته هکر با زرنگی تمام اولیه تصاویر گرفته شده را روی سرور مستقر در دانشگاه محل تحصیلش ذخیره کرده و بعد از روی آن، به دستگاه خود انتقال مییداد.

 

به گفته گودریچ در رایانه متهم صدها هزار تصویر و ویدئو کشف شده است که پلیس آن ها را ضبط کرده است. به گفته کارشناسان امور جنایات رایانه ای  متهم ۲۰ ساله دانشجوی سابق دانشگاه بیولا بوده که به شبکه داخلی دسترسی داشته و تصویر های را آنجا ذخیره می کرده است.

 

منبع : irannaz.com

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو