مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

مرگ وحشتناک کارگر نظافتچی در اتاقک آسانسور

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 7 ژوئن 2015
مرگ وحشتناک کارگر نظافتچی در اتاقک آسانسور

مرگ وحشتناک کارگر نظافتچی در اتاقک آسانسور

 

به گزارش مجله تالاب : این کارگر بر اثر حرکت ناگهانی آسانسور و ماندن در لای دیوارهٔ آسانسور به سختی دچار مصدومیت شده و جان خود را از دست داد.

 

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی درحدود ساعت ۱۵ دیروز بلافاصله آتش نشانان روانه محل حادثه در یوسف آباد، خیابان ابن سینا شدند.

 

مرگ وحشتناک کارگر نظافتچی در اتاقک آسانسور

مرگ کارگر جوان در آسانسور

 

به گزارش جام جم سرا، محمد پناهی رئیس ایستگاه ۱۰۸ آتش نشانی تهران در این باره گفت: کارگر ۳۵ ساله برای تمیزکردن آسانسور وارد آن شد که در طبقه اول ناگهان آسانسور به حرکت درآمد و وی بین دیواره چاهک و کابین آسانسور گرفتار شد. نیروهای آتش نشانی با استفاده از تجهیزات مخصوص، این مرد افغان را از محل حادثه خارج کردند و پس از تحویل به عوامل اورژانس حاضر در محل آنان با انجام معاینات اولیه فوت وی را تائید کردند.

 

 

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو