کسب درآمد
درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
تبلیغات متنی
گالری عکس
خرید بلبط هواپیما

انتشار اهنگ های جدید مرحوم مرتضی پاشایی

مجموعه : اخبار چهره ها
انتشار اهنگ های جدید مرحوم مرتضی پاشایی

پدر مرحوم پاشایی خبر از انتشار آهنگهای جدید مرحوم مرتضی پاشایی داد

 

 با گپ و گفتی با پدر مرحوم مرتضی پاشایی از کارهایی که برای ماندگاری خاطره پسرش است سخن گفت و خبر جدیدی در مورد پخش آهنگ های جدید از مرتضی پاشایی با ما در سایت تالاب  باشید با بهترین ها ناصر پاشایی پدر مرحوم مرتضی پاشایی از تلاشش برای منتشر کردن برخی از آهنگهای ساخته شده بدست مرتضی پاشایی خبر داد .

 

در دومین سالگرد درگذشتمرتضی پاشایی خواننده جوانی که در سی سالگی بر اثر سرطان معده درگذشت ، پدر وی ناصر پاشایی گفت: مرتضی پیش از این‌که به‌شکل مستقل شروع به کار کند، به‌عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده در یک موسسه کار می‌کرد و تعداد بسیار زیادی آهنگ از آن دوران باقی مانده است.

 

به گزارش تالاب،پدر مرتضی پاشایی گفت: مرتضی پیش از این‌که به‌شکل مستقل شروع به کار کند، به‌عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده در یک موسسه کار می‌کرد و تعداد بسیار زیادی آهنگ از آن دوران باقی مانده است.

 

ناصر پاشایی ادامه داد: تعدادی آهنگ نیز نزد تهیه‌کننده و شاعر آثار او است که اگر جمع‌آوری شود بیشتر از یک آلبوم خواهد بود.او همچنین اظهار کرد: بعد از درگذشت مرتضی، به تهیه‌کنندگی من آلبوم «این اسمش عشقه» بیرون آمد. از آنجا که مردم بسیار علاقه‌مند هستند صدای مرتضی را باز هم بشنوند،تمایل دارم آثار باقی‌مانده را نیز به‌صورت آلبوم منتشر کنم.

 

انتشار اهنگ های جدید مرحوم مرتضی پاشایی

پدر مرحوم پاشایی خبر آهنگهای جدید از مرتضی پاشایی داد

 

وی از ثبت یک موسسه به نام پسرش خبر داد و بیان کرد: مرتضی به شهرهای مختلف می‌رفت و نخبه‌های موسیقی را جمع‌آوری می‌کرد. ما هم تصمیم گرفتیم این کار را ادامه دهیم.بنابراین با پشتیبانی وزارت ارشاد و دفتر موسیقی، موسسه فرهنگی – هنری مرتضی پاشایی را به ثبت رساندیم که فعالیت‌هایش را بعد از سالگرد آغاز خواهد کرد.

 

پاشایی درباره استفاده از آثار پسرش بدون اجازه خانواده او، تصریح کرد: پس از فوت پسرم در برخی فیلم‌ها یا برنامه‌ها، از صدای مرتضی استفاده کرده بودند، اما ما حساسیت چندانی روی این موضوع نداشتیم.

 

او با بیان این‌که مصطفی پاشایی – برادر مرتضی – نیز به خوانندگی مشغول است، گفت: برادر مرتضی بعد از مدتی دوری از کار هنری، چند آهنگ منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفت.

 

بقیه آثار او نیز پس از ماه صفر امسال بیرون می‌آید.مرتضی پاشایی – خواننده پاپ – متولد سال ۱۳۶۳ بود. او ۲۳ آبان‌ماه ۱۳۹۳ پس از مدتی بستری شدن در بیمارستان به‌دلیل بیماری سرطان معده، دار فانی را وداع گفت.