مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

بر ملا شدن فالوورهای جعلی بازیگران ایرانی

مجموعه : اخبار چهره ها
تاریخ انتشار : 6 سپتامبر 2016
بر ملا شدن فالوورهای جعلی بازیگران ایرانی

 دست برخی چهره ها در اینستاگرام رو شد

 

 آپدیت اینستاگرام باعث برملا شدن فالوورهای قلابی برخی از بازیگران شد به صورتی که اینستاگرام نرم افزار خود را اپدیت کرد تا برخی معایب آن برطرف شود. در همین راستا در آپدیت جدید اینستاگرام، فالوورهای جعلی و پولی شناسایی و حذف می‌شوند.

 

اینستاگرام از همان ابتدا اعلام کرده بود که خرید فالوور جعلی و پولی ممنوع است به همین دلیل از روز یکشنبه به این قانون عمل و فالوورهای جعلی را شناسایی و حذف کرد. با این قابلیت مشخص شد بسیاری از چهره‌هایی که ادعای داشتن فالورهای میلیونی دارند چگونه این تعداد فالوور را به دست آورده‌اند.

 

به گزارش تالاب : اینستاگرام در آپدیت جدید خود این قابلیت را دارد که فالوورهای جعلی و پولی را شناسایی و اکانت آنها را حذف می‌کند. با این قابلیت، در تعداد فالوورهای افراد مشهور به یکباره ریزش زیادی مشاهده شد به طوری که برخی از آنها مانند بهنوش بختیاری، حسام نواب صفوی و فرزاد فرزین حدود چهارصد تا پانصد هزار فالوور خود را از دست دادند.

 

تصویر زیر صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری را قبل و بعد از آپدیت نشان می‌دهد. همانطور که می‌بینید با آپدیت جدید، این بازیگر که بیشترین دنبال‌کننده ایرانی را داراست حدود 400 هزار فالوور خود را از دست داده است.

 

ابر ملا شدن فالوورهای جعلی بازیگران ایرانی

تفاوت فالوورها اینستاگرام در آپدیت جدید و قدیم

 

تابناک

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو