مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

بازیگر زنی که برای تحریک حسادت عکس برهنه اش را پخش کرد

مجموعه : اخبار چهره ها
تاریخ انتشار : 28 ژانویه 2016
بازیگر زنی که برای تحریک حسادت عکس برهنه اش را پخش کرد

بازیگر زن جوان برای تحریم حسادت نامزد سابق خود اقدام به کار بی شرمانه ای کرد. او با پخش عکس های برهنه اش سعی در جلب توجه او داشت.

 

بازیگر زن جوان و زیبای سینما که گویی جدایی از نامزد جوانتر از خودش به مذاق او بسیار سخت و تلخ آمده برای جذب دوباره نامزدش و تحریک حسادت او تصویری لخت و برهنه از خود در حمام را منتشر کرد. کیت هادسون بازیگر و مدل سرشناس امریکایی با انتشار عکسی نیمه برهنه از خود,دوستانش را شگفت زدهخ کرد .این بازیگر زن بعد از دقایقی عکس منتشر شده خودش را حذف نمود.!کیت هادسون Kate Hudson بازیگر سرشناس هالیوودی می باشد که مدتی پیش ارتباط عاشقانه اش با نیک جوناس Nick Jonas پایان یافت.

 

ماجرا ازین قرار بود  که در واقع نیک 23 ساله تصمیم گرفت که به ارتباط خود با کیت 36 ساله پایان دهد.پس از این جدایی کیت هادسون غمگین و ناراحت بود و احساس تنهایی می کرد و دست به کاری عجیب زد.کیت هادسون تصویری نیمه برهنه از خود را در اینستاگرام منتشر کرد که باعث تعجب دوستانش شد.

بازیگر زنی که برای تحریک حسادت عکس برهنه اش را پخش کرد

هرچند که او خیلی سریع این عکس را پاک کرد اما با واکنش بسیاری از دوستانش مواجه شد.یکی از دوستان نزدیک کیت هادسون می گوید: پس از جدایی از نیک, کیت احساس خوبی نداشت و تصمیم گرفته بود که با اینکار حسادت نیک را تحریک کند! هرچند که خیلی زود پشیمان شد و عکس را پاک کرد.

 

تصاویری از لیو تایلر بازیگر زن در نیویورک

ازدواج دوم آزاده نامداری در دی ماه (عکس)

اخبار و عکس های جدید اینستاگرامی از ستاره های خارجی

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو