صفحه نخست     |    تماس با ما    |     عضویت در سایت     |    درباره ما     |    تعرفه تبلیغات در سایت

http://www.tapcd2012.ir

اخبار   کلیپ های طنز  احادیث زیبا  |  عجایب جهان  |   دعای مشکل گشا   |   بیوگرافی هنرمندان  ضرب المثل  |  داستان کوتاه زیورآلات زیبا  دفاع مقدس  مکان های دیدنی 

برای عضویت کلیک کنید
تجویز مدفوع به بیمار قلبی همه را شوکه کرداین بازیگر مشهور به علت مصرف مواد مخدر فوت شدتصویری جالب از الناز شاکر دوست که جنجالی شدزیباترین عکسی که شما را تحت تاثیر قرار می دهدخالکوبی با فونت رسمی فارسی که دیده؟دختر 19 ساله که همیشه در آغوش گرم مادرش است,اما چرا؟مدل مانتو جدید دخترانه مختص نوروز 93آنجلینا جولی چیکار میکند که اینقدر زیباست؟آیا شما می دانید آبشار بیشه کجاست؟کوچکترین جانور مهره دار دنیا را مشاهده کنید (عکس)نقاشی هایی به سبک جدید ولی شوکه کنندهگرانترین و زیبا ترین مسواک دنیا به همه معرفی شدکی دوست داره این خانم شیرین و خوشمزه رو بخوره؟شگفت انگیزترین اسباب بازی که تا به حال دیده ایداس ام اس عاشقانه و جذاب مختص ولنتاینبا این کار می توانید خانه ای سرشار از نور و قرآن داشته باشیدکی دوست داره طرز تهیه این غذای خوشمزه رو یاد بگیره؟داستان رقیه کوچولو را حتما بخوانید (خیلی جالبه)استاتوس های طنز و باحال فقط برای خندیدنآموزش هایی برای استفاده ی دوباره از لوازم آرایش تانکارت پستال های زیبای ولنتاینمصاحبه جنجالی با مرجانه گلچین بازیگر مشهور ایرانیاز خواص جنجالی این گیاهان با خبر هستید؟اسپرت کردن خودرو به سبک چینی را تا به حال دیده بودید؟مدل جدید انگشتر‌های دخترانه بسیار جذابحضور دختران بدون لباس سر جلسه ی امتحان
حضور دختران بدون لباس سر جلسه ی امتحانتصویری جالب از الناز شاکر دوست که جنجالی شدزیباترین عکسی که شما را تحت تاثیر قرار می دهدمدل مانتو جدید دخترانه مختص نوروز 93این بازیگر مشهور به علت مصرف مواد مخدر فوت شدعکس جنجالی از همسر رضا صادقی + مصاحبهدختر 19 ساله که همیشه در آغوش گرم مادرش است,اما چرا؟عکس باورنکردنی از ازدواج محمدرضا پهلوی و فرح دیباتجویز مدفوع به بیمار قلبی همه را شوکه کردبرگزاری مسابقه تصاویر غیر اخلاقی دختران ایرانآنجلینا جولی چیکار میکند که اینقدر زیباست؟تیپ جذاب مهناز افشار در جشنواره روتردامانتشار اولین عکس شبنم قلی خانی با همسرشسوتی خنده دار و باحال در سریال آوای بارانچرا در این مکان ورود چادری ها ممنوع شده؟عکس های جدید از زیباترین زن هندوستانکی دوست داره این خانم شیرین و خوشمزه رو بخوره؟ عمل جراحی زیبایی جنون آمیز این خانم را ببینیداین دختر با احرام مردانه در مسجد الحرام چه میکند؟حدس بزنید این تصویر بسیار عجیب چیه؟نامه عاشقانه بنیامین بهادری دل همه را سوزاندبه ابتکار این دختران مسلمان چه امتیازی میدید؟

آموزش دوخت دستکش‌های فانتزی

آموزش دوخت دستکش‌های فانتزی

دستکش با حیوانات حیران
دستکش با صورت آدمهای خندان
دستکش با صورتهای شبح وار

شما می توانید یک جفت دستکش پشمی را به صورت یک دزد دریایی ، یک مترسک ، یک سرباز، یک دلقک عجیب وغریب و یک مرد خندان درآورید. سرانگشتان دستکش عروسکی خودتان را به شکل حیوان یا اشباح درست کنید. می توانید برای خودتان تهیه کنید ویا به دوستانتان هدیه دهید. کوچولوها عاشق به دست کردن این جور دستکش ها می شوند...ـ وسایل موردنیاز:

یک جفت دستکش راحت بافته شده پشمی به رنگهای روشن، کاموا، منجوق ، چند تا دگمه، روبان، قیچی ، نخ وسوزن ، تکه های پارچه فوتر با رنگهای شاد ، چسب پارچه و دستمال کاغذی طرح صورتهایی را که دوست دارید از پارچه به رنگهای مختلف ببرید وبه هم بچسبانید. به یاد داشته باشید که زمانی که گردی سر و یا کلاه را از پارچه می برید، بایستی از هرکدام دوتا درنظر بگیرید، یکی را برای پشت و دیگری را برای روی نوک انگشتان دستکش.

۱ـ برای انگشت کوچک دستکش صورت دزد دریایی را از پارچه فوتر صورتی گرد ببرید، دماغ قرمزرنگ ، ریش قهوه ای ، چشمان مشکی ، چشم بند مشکی ، صورت را تکمیل کنید وروی دستکش بچسبانید.
۲ـ از پارچه فوتر سیاه ۲تا کلاه ببرید یکی را به روی انگشت ودیگری را به پشت سرانگشت دستکش بچسبانید تا قسمت بالای صورت را بپوشاند. روی کلاه را تزئین کنید وبا پارچه دستمال گردن برایش گره بزنید.
۳ـ برای انگشت بعدی صورت یک مترسک درست کنید. از فوتر سیاه چشم ودماغ واز پارچه فوتر صورتی دهان واز پارچه قهوه ای دوتاکلاه ببرید. اول از کاموای زرد برایش مو و سپس کلاه را بچسبانید.
۴ـ انگشت وسطی صورت سرباز با صورت صورتی ، سبیل مشکی ، دماغ قرمز وکلاه سیاه با بند زنجیر طلایی ، ۴تامهره ریز طلایی را روی لباسش بدوزید کار تمام است.
۵ـ برای انگشت چهارم یک دلقک با چشمهای سیاه + شکل، دماغ صورتی، دهان قرمز، کلاه صورتی روشن ویک شاخه گل. با روبان چین دار برایش یقه بدوزید وچند تا دگمه زیر آن .
۶ـ انگشت شصت، صورت مرد خنده رو با پیراهن سفید است. صورت را از رنگ صورتی انتخاب کنید و چشمان ریز سیاه و لب خندان وموهای فرفری.

توجه کنید به نکات مفید:

ـ برای اینکه چسب انگشتان دستکش با چسب به هم نچسبد بایستی قبل از شروع به چسب زدن درهرانگشت دستمال کاغذی پرکنید وسپس تکه های مختلف شکلک ها را به هم بچسبانید.
ـ موقع دوختن دگمه ها یا دیگر تزئینات کله ها مواظب باشید که انگشتان دستکش را به هم ندوزید.
ـ چشم و دماغ و دهان عروسکها را از قبل به صورت بچسبانید وبعد کله را به سرانگشتان دستکش وصل کنید. 


تعداد بازدید ۲۹۴ بار
ارسال به کلوب ارسال به فبس بوک ارسال به گوگل ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید

ارسال این مطلب به ایمیل دوستان :

       

مطالب این قسمت
اس ام اس جدید
اس ام اس های ضدحال
اس ام اس و متن های فلسفی
اس ام اس لات و لوت
اس ام اس پند آموز و جملات قصار
اس ام اس ماه رجب
اس ام اس جملات کوروش کبیر
اس ام اس باز شدن مدارس
اس ام اس روز درختکاری
اس ام اس عاشقانه اسم ها
اس ام اس دپرس
اس ام اس کمیاب
اس ام اس خاص
اس ام اس پایه خنده
اس ام اس برفی
اس ام اس بارانی
اس ام اس دلبری
اس ام اس های ادبی
اس ام اس قهرو آشتی
اس ام اس فاصله و جدایی
اس ام اس بی کسی
اس ام اس غمگین و دل شکسته
اس ام اس غرور بی جا
اس ام اس شکلک دار زیبا
اس ام اس شکلک دار
اس ام اس لالا
اس ام اس دوستی
اس ام اس عشقی
اس ام اس غصه
اس ام اس عادت
اس ام اس دوری و خدافظی
اس ام اس مخصوص خدافظی
اس ام اس حرف دل
اس ام اس دل
اس ام اس سکوت
اس ام اس ناله
اس ام اس بغض
اس ام اس یاد خدا
اس ام اس راز و نیاز
اس ام اس دردناک
اس ام اس خدانگهدار
اس ام اس آخرین دیدار
اس ام اس وداع
اس ام اس پندآموز زیبا
اس ام اس بزرگانه
اس ام اس حکیمانه
اس ام اس قصار
اس ام اس ناراحتی
اس ام اس رفتن
اس ام اس فراموشی
اس ام اس ناراحتی
اس ام اس محبت
اس ام اس اشک آور
اس ام اس احساسی
اس ام اس حسرت
اس ام اس قشنگ
اس ام اس سوزناک
اس ام اس غمناک
اس ام اس دوری و بی وفایی
اس ام اس نامردی
اس ام اس انگلیسی سخن بزرگان
اس ام اس انگلیسی معنی دار
اس ام اس فاصله
اس ام اس شب
اس ام اس امتحان
س ام اس غرور
اس ام اس انگلیسی
اس ام اس با موضوع معرفت
اس ام اس دوری و جدایی
.
آموزش شناخت بیماری گیاهان  آموزش یوگا (سری اول)  آموزش عروسک سازی  آموزش بیلیارد  کارتون زنان کوچک  آموزش پرورش زنبور عسل  آموزش پرورش گل گلخانه ای  پک آموزش های متافیزیک