مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

سفری به گذشته با تصاویری جالب

مجموعه : عکس های دیدنی
تاریخ انتشار : 1 نوامبر 2016
سفری به گذشته با تصاویری جالب

سفری جالب تصویری به گذشته 

 

با گذشت زمان و ایجاد خاطره های زیبا از گذشته انسان را وادار به دیدن تصاویر قدیمی و یادی با گذشته ها می کند با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها همیشه نگاه به گذشته ها و مرور خاطرات حس خوبی به ما منتقل کرده است. جالب است بدانیم که پیشینیان ما چه کرده اند. یک مسافرت جذاب و خواستنی در کوچه پس کوچه های تاریخ با تصاویری بکر و دیدنی از سال های دور. تصاویری دیده نشده که ما را به ده ها سال قبل می‌برد و حس مسافرت در تونل زمان را برای ما تداعی می‌کند.

 

********

 

دوچرخه سوار هلندی در حال خواندن روزنامه و خوردن چایی در حال دوچرخه سواری، سال 1936 میلادی.

 

سفری به گذشته با تصاویری جالبخودروهای برفی برای تحویل نامه ها، سال 1983 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالب«بتی وایت» با سگش در خانه خود در لس آنجلس، سال 1952 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالبدختر بچه ای از مردم «انویت» از قبایل با توله هاسکی اش، سال 1949 میلادی.
سفری به گذشته با تصاویری جالب

شیرین کاری راننده استرالیایی در خیابان های نیویورک، سال 1915 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالبشیرجه دو شناگر به رودخانه «تیمز» لندن، سال 1934 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالبقطار ساخته شده توسط شرکت جنرال موتور در سال 1955 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالبالویس پرسلی در حال امضا کردن عکس برای طرفدارانش، سال 1959 میلادی. 
سفری به گذشته با تصاویری جالب

فرانسیس فورد کاپولا به همراه میکی رورک و مت دیلون در صحنه فیلم برداری، سال 1983 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالب

قاب های خالی از نقاشی در گالری ملی لندن، سال 1939 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالبپلیس راهنمایی و رانندگی که یک متخلف را در سلول متصل به موتورش بازداشت کرده است، سال 1924 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالبکودکان در حال نواختن ویولون در خیابان، سال 1939 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالبیک «لاما» در میدان تایم نیویوک، سال 1957 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالبزنی در حال عوض کردن لاستیک ماشین، سال 1906 میلادی.

سفری به گذشته با تصاویری جالباستیو مک کوئین و ژاکلین بیست در سر فیلم برداری، سال 1968 میلادی.سفری به گذشته با تصاویری جالب

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو