مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

تنبیه سربازان به سبک ارتش روسیه (عکس)

مجموعه : عکس های دیدنی
تاریخ انتشار : 23 جولای 2015
تنبیه سربازان به سبک ارتش روسیه (عکس)

ارتش کشور ها برای حفاظت از آن کشور آموزش های مختلف و سختی می بینند و گاهی هم به خاطر تخلف ممکن است سربازان تنبیه شوند.

 

 مهم نیست چه خطایی از شما سر زده باشد، در اینجا همیشه راهی برای مجازات سربازان خاطی وجود دارد. راهی که شاید در نگاه اول مضحک و خنده‌دار به نظر برسد، اما قطعاً عواقبی شوم و ناخوشایند دارد.

 

این روش “Dedovshchina” نام دارد که به طور ضمنی به معنای “قوانین پدربزرگ‌ها” است. تمرین یا در واقع مجازاتی خاص برای سربازان تازه وارد ارتش که وظایف خود را به طور شایسته به انجام نرسانند. در این هنگام سرباز بسته به نوع اهمال و خطای مرتکب شده، مجبور به حمل وسایل چوبی سنگینی می‌شود که با وزن و اندازه‌ی خود، مدام این کوتاهی را به او گوشزد می‌کنند.

 

در سال 2006، نیویورک تایمز گزارش داد که دست کم 292 سرباز حین گذراندن این تنبیه انضباطی، جان خود را از دست داده‌اند. ارتش روسیه نیز این مرگ و میر را تأیید کرده است؛ هر چند عنوان می‌کند که از این میان 16 سرباز به قتل رسیده و ما بقی نیز خود دست به خودکشی زده‌اند!

 

روش هایی که این سربازان تنبیه می شوند

 

1. وقتی حین انجام وظیفه مشغول صحبت با تلفن باشند.

 

تنبیه سربازان به سبک ارتش روسیه (عکس)

 

2. وقتی حین خدمت سیگار بکشند.

 

تنبیه سربازان به سبک ارتش روسیه (عکس)

 

3. اسلحه‌ی خود را فراموش کرده باشند.

 

تنبیه سربازان به سبک ارتش روسیه (عکس)

 

4. سرنیزه‌ی خود را به همراه نداشته باشند.

 

تنبیه سربازان به سبک ارتش روسیه (عکس)

 

 5. باز هم مجازاتی برای فراموشی اسلحه

 

تنبیه سربازان به سبک ارتش روسیه (عکس)

 

6. سیگار کشیدن حین انجام وظیفه

 

تنبیه سربازان به سبک ارتش روسیه (عکس)

 

مجازات‌هایی ازآن دست که تنها در ارتش روسیه با آن مواجهیم. نظر شما در این مورد چیست؟ آِیا این تنبیه، منصفانه است؟ یا شاید راه‌های بهتری نیز برای آموزش نیروهای تازه وارد وجود دارد؟

 

تنبیه سربازان به سبک ارتش روسیه (عکس)

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

منبع : زومیت

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو