کسب درآمد
درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
تبلیغات متنی
گالری عکس
کاهش وزن

جدیدترین ساعت هوشمند

مجموعه : اخبار علمی
جدیدترین ساعت هوشمند

جدیدترین ساعت هوشمند

 

چند ماه پیش شرکت سامسونگ اعلام کرد که در حال توسعه ساعت هوشمند خودش است و قصد دارد در بازار ابزارهای پوشیدنی حضور جدی و پر رنگی داشته باشد.

 

 به گزارش تالاب در همین راستا اخیرا اطلاعات مربوط به یک ابزار جدید با نام مدل SM-V700 در سایت Zaumba منتشر شده است که نشان می‌دهد سامسونگ در تلاش است تا ساعت هوشمند خود را برای نمایشگاه IFA 2013 آماده کند.

 

جدیدترین ساعت هوشمند

نسل جدید ساعت های هوشمند

 

ساعت هوشمند سامسونگ قرار است مانند یک ابزار جانبی برای موبایل‌های خانواده گلکسی عمل کند و قابلیت‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار بدهد. احتمالا ساعت‌های هوشمند سامسونگ مبتنی بر سیستم عامل آندروید خواهد بود.

 

این در حالی است که شرکت‌های بزرگی مانند گوگل، سونی، اپل و حتی مایکروسافت در تلاش هستند تا زودتر محصولات خودشان را وارد بازار جدید ابزارهای پوشیدنی و پررونق کنند.

 

جدیدترین ساعت هوشمند

ساعت های مدرن جدید

 

البته در این میان اپل و گوگل بیشتر از شرکت‌های دیگر سرمایه‌گذاری کرده‌اند. گوگل با عینک هوشمندش هیاهوی زیادی برپا کرده است و اپل هم گویا یک تیم بزرگ بیش از 100 نفری را مامور طراحی و ساخت ساعت هوشمند خودش کرده است.

 

Zaumba گزارش کرده که مراحل طراحی ساعت هوشمند سامسونگ به پایان رسیده است و این شرکت ممکن است در نمایشگاه IFA 2013 علاوه بر موبایل گلکسی نوت 3 از ساعت هوشمند خودش هم پرده‌برداری کند.

 

مجردها کليک کنيد
خرید بلبط هواپیما
دانلود اخرین نسخه تلگرام
دانلود اخرین نسخه اینستاگرام
Xبستن تبليغ