مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)

مجموعه : معرفی هواپیما و هلیکوپتر
تاریخ انتشار : 21 آوریل 2016
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)

در این مطلب به ده هواپیما اشاره کرده ایم که رد آن هواپیماهای عجیب و مخوف جالبی وجود دارد.

 

به گزارش تالاب و به نقل از شبکه خبری سی ان ان، با انتشار گزارشی به ده هواپیمایی اشاره شده که اکنون از سامانه هوایی اکثر کشورهای جهان خارج شده و دیگر در آسمان پرواز نمی گنند اما در زمان خود در زمره محبوب ترین ها بوده اند.

 

این شبکه خبری با اشاره به نظرات کارشناسی “دان هاگدام” از موزه هوایی سیاتل به ویژگی های هر یک از هواپیماها اشاره کرده است که در ادامه ایمیل می خوانید:

 

لاکهید ام -21
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)این هواپیما جزو یکی از بهترین هواپیماهای جاسوسی بوده که در سال 1963 میلادی با برنامه ریزی سیا ساخته شده است. این هواپیما به عنوان یکی از سریع ترین وسایل حمل و نقل هوایی دارای سرنشین شناخته شده است.

 

دی سی – 10

مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)

این هواپیما در سال 2014 میلادی پس از 43 سال کار از سال 1971 میلادی از رده خارج شد. این هواپیما ساخت امریکا “تری جت” به دلیل سه موتوره بودن معروف بوده است و برای پرواز در مسافت های طولانی مورد استفاده قرار می گرفته است.

 

وی -173
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)این هواپیما که به “پن کیک پرنده” معروف بوده است در جریان جنگ جهانی دوم طراحی شد.

 

اچ – 4 هرکولس
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)این هواپیما که حجیم بوده توسط صنایع امریکایی ساخته شده است. این هواپیما شش برابر هوایپمای دوران خود بوده است و به “قایق پرنده” مشهور بوده و قابلیت حمل 700 نفر را داشته است.

 

فیر چایلد سی -82
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)این هواپیما اکنون در موزه هوانوردی اریزونا به نمایش گذاشته شده است. هواپیمایی دو موتوره از سوی نیروی هوایی امریکا در فاصله جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار گرفته بود.

 

این هواپیما به دلیل حضور در فیلم “پرواز فوئنیکس” ساخته سال 1964 میلادی شناخته شده است که در آن به خلبانی “جیمز استوارت” در لیبی به پرواز درآمده بود.

 

کانویر مدل 118
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)

این هواپیما خودرویی پرنده بوده که در دهه 40 میلادی وجود داشته است. در سال 1947 میلادی مورد ازمایش قرار گرفت اما هیچ گاه به مرحله تولید انبوه نرسید چرا که پس از فرود آمدن آسیب دیدن و سوخت محدودی برای پرواز داشت.

 

تیلور 3
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)در سال 1968 میلادی چندین خودروی هوایی مدل تیلور ساخته شد گرچه هیچ گاه به معرض نمایش عموم در نیامد. بعدا طراح آن اذعان کرد که این خودروی پرنده دست و پاگیر و غیر قابل پرواز جدی بوده است.

 

سیکورسکی آر-4
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)این خودرو در مدرسه بالگرد در آندوور انگلیس در سال 1945 میلادی آزمایش شد. اگرچه یک هواپیما نبود اما نخستین تولید انبوه بالگرد بود و در نیروی هوایی امریکا و نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا و نیوری دریایی آن کشور مورد استفاده قرار گرفت.

 

دی سی -2
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)داگلاس دی سی -2 یکی از محبوب ترین هواپیماهای نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا بوده است.

 

کنکورد
مخوف ترین هواپیماهای ساخته شده جهان (+عکس)

بدون شک نمی توان فهرست هواپیماهای بازنشسته محبوب را بدون کنکورد به پایان برد. هواپیمای مافوق صوتی که در اکتبر 2003 میلادی آخرین پروازش را تجربه کرد.

 

این هواپیما مسیر نیویورک به لندن را در بازه زمانی سه ساعت و بیست دقیقه می پیمود.

 

منبع: شبکه خبری سی ان ان

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو