مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

گیاه آبزی آپونوگتون

مجموعه : گیاهان و جانوران
تاریخ انتشار : 16 نوامبر 2016
گیاه آبزی آپونوگتون

گیاهان این خانواده بومی آسیا، استرالیا وآفریقا هستند. گونه های بومی آفریقا جزو گیاهان سخت جهت نگهداری در آکواریوم محسوب می شوند که نگهداری آنها فقط به افراد حرفه ای توصیه می شود.

 

یکی از زیباترین گیاهان این خانواده گونه ی Aponogeton madagascariensis  است. این گیاه به دلیل نوع بافت برگ هایش که ساختاری شبکه ای دارد در سرتاسر جهان از طرفداران بی شماری برخوردار است و قیمت نسبتاً بالایی دارد.

 

آپانوگتون ها فقط در زیر آب قادر به ادامه ی حیات هستند ولی با رسیدن به سطح آب ساقه ی میانی خود را به بیرون گسترش می دهند و گل های کوچک و سفید رنگی در قسمت بیرونی ساقه پدیدار می شوند. این گیاهان به سیستم گاز دی اکسید کربن، نور متوسط تا زیاد و PH  نرمال و در حدود ۷ نیاز دارند.

 

سطح نگهداری
   

متوسط تا سخت

شدت نور
   

متوسط

PH
   

6.5 الی ۷٫۵

KH
   

3 الی ۸

دما
   

حداکثر ۲۸ درجه سانتیگراد

خاستگاه
   

آسیا

خانواده
   

آپونوگتوناسیه Aponogetonaceae

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو