مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

گیاه پیازی اِریترونیوم

مجموعه : گیاهان و جانوران
تاریخ انتشار : 21 سپتامبر 2016
گیاه پیازی اِریترونیوم

شرایط نگهداری از گیاه پیازی اِریترونیوم

 

خانواده : لیلیاسه ( Liliaceae)

مبداء: اروپا، آمریکای شمالی، آسیا 

نوع: از گیاهان دائمی پیازی

برگ: برگ های تقریباً بیضوی غالباً مخطط و منقش به نقوش رنگارنگ

گل: گل های به قطر ۷٫۵-۲٫۵ سانتیمتر با گلبرگ های لب برگشته 

رنگ گل: درقسمت گونه ارائه گردیده است

فصل گل: بهار

 

گیاه پیازی اِریترونیوم

 

موارداستفاده:

باغچه و فضاهای سبز

 

موقعیت :

سایه آفتاب ، خاک غنی از هوموس و زهکشی شده

 

تکثیر:
   

پیازچه های ظاهر شده در کنار پیاز اصلی، بذر

 

طرز کاشت:
   

پیازها در طول پائیز قابل کشت هستند. فواصل کشت ۱۵-۱۰ سانتیمتر و عمق آن ۷٫۵-۵ سانتیمتر است. پیازها را می توان به مدت چندین سال در محل کاشت خود برجای گذاشت.

 

برای جدا کردن پیازها می توان آن ها را پس از اتمام گل از زمین درآورده و دیگر بار در محل های مورد نظر کشت نمود. گیاهان حاصل از کشت بذر در پائیز پس از ۳ الی ۴ سال گل دهی می نمایند.

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو